Momos

Tradičné nepálske jedlo. Chutné taštičky z cesta uvarené nad parou a naplnené podľa chuti.

Edamame

Mladé zelené sójové bôby, obľúbená pochúťka v ázijskej kuchyni

Ramen

Obľúbená ázijská polievka. Veľká miska silného vývaru. Vyberte si domáce ramen alebo ryžové rezance, mäso alebo tofu, k tomu jarná cibuľka, bambusové výhonky, mungo klíčky, špenát, koriander, limetka a chili. Zahreje a zasýti ako hlavné jedlo. 

Donburi

Ázijské jedlo podávané v hlbokej miske s mrkvou, špenátom, jarnou cibuľkou, teriyaki omáčkou, sezamom a sushi ryžou. 

Ohnivé curry

Červená pikantná curry omáčka, mladé hráškové struky, žltá a červená paprika, jarná cibuľka, cherry paradajky, zázvorová a cesnaková pasta, čerstvý koriander, chili, limetka, sezam, podávaná s jasmínovou ryžou.  

Žlté curry

Žltá omáčka s kari pastou, mladé hráškové struky, zelená a červená paprika, jarná cibuľka, čerstvý koriander, chili, limetka, sezam, podávaná s jasmínovou ryžou.  

Dal Bhat

Tradičný nepálsky dal z červenej šošovice.

Namaste šaláty

Sklenené rezance s čerstvým špenátom, mrkva, edamame, mladé hráškové struky, čierna fazuľa, mierne pikantná octová zálievka, smažená šalotka a mäta. 

Pad Thai šalát

Chutný thajský šalát. 

Dezerty

Všetko kuracie mäso, vrátane denného menu je výlučne z domáceho gazdovského chovu bez antibiotík a iných podporných rastových hormónov. 1 — obilniny obsahujúce lepok, 2 — kôrovce a výrobky z nich, 3 — vajcia a výrobky z nich, 4 — ryby a výrobky z nich, 5 — arašidy a výrobky z nich, 6 — sójové zrná a výrobky z nich, 7 — mlieko a výrobky z neho, 8 — orechy a výrobky z nich, 9 — zeler a výrobky z neho, 10 — horčica a výrobky z nej, 11 — sezamové semená a výrobky z nich, 12 — oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg/kg alebo 10 mg/l., 13 — vlčí bôb a výrobky z neho, 14 — mäkkýše a výrobky z nich.